Topné elementy, měření a regulace teploty, termokamery a pyrometry

Spolupráce Engel + Hotset = revoluce ve vstřikování plastů !!!

Nový think tank pro vstřikovny a výrobce forem.

V Lüdenscheidu bylo spuštěno nové systémové centrum pro průmyslovou regulaci teploty.

Po několika měsících příprav začalo pracovat Systémové centrum pro průmyslovou regulaci teploty (SIT). Nová provozovna je institucí hotset specialistů na termodynamiku a nabízí specialistům z technologie plastů a nástrojařství možnost získat informace o výkonu Z-systému z první ruky. Vysokorychlostní proces pro dílčí cyklickou regulaci teploty dutiny je odborníky považován za jednu z nejdůležitějších inovací v oblasti regulace teploty variotermální formy. Představujeme ho na vstřikovacím stroji ENGEL v novém systémovém centru. Rakouský výrobce strojů a systémový expert podporuje proces regulace teploty z hotsetu pomocí inovativní technologie vstřikování.

Přejete si zlepšit kvalitu svých plastových výrobků a hledáte inovativní vývoj v oblasti technologie regulace teploty?

Hledáte nové perspektivy pro optimalizaci povrchového designu výlisků a fólií z plastu nebo pro realizaci polymerových mikrostruktur?

Zajímáte se o procesy a systémy, které vám umožňují řídit teploty s nejvyšší úrovní přesnosti a preciznosti ve správný okamžik?

Pak vítejte v Systémovém centru pro průmyslovou regulaci teploty (SIT) v Lüdenscheidu! Zde budete mít příležitost seznámit se s našimi nejnovějšími inovacemi v oblasti cíleného temperování forem a médií procesu, stejně jako se seznámit s polotovary a produkty z plastů – a dostatečně si je vyzkoušet. Užijte si profesionální atmosféru, technický diskurz se specialisty na termodynamiku hotsetu a prostředí nejmodernějšího technického centra.

Aktuální zaměření: Z-Systém

Oddělení SIT se v současné době zaměřuje na praktickou prezentaci a demonstraci systému Z-Systému pro dílčí cyklickou regulaci teploty dutin vstřikovacích forem. Za tímto účelem jsme v prostorách SIT nainstalovali kompletní pracovní linku pro vstřikování: S SGM od ENGELu, s řídicí technologií pro Z-systém, stejně jako s vybavenou formou, používající chladicí vodu a systém sušení materiálu.

Tento pracovní postup vám bude jako zpracovateli plastů, výrobci nástrojů a vývojáři produktů k dispozici v příštích několika týdnech. Se zaměřením na svůj konkrétní úkol můžete – za doprovodu týmu odborníků SIT – otestovat použití Z-systému za výrobních podmínek. Budete mít také možnost provést posouzení konkrétních vzorků nebo testy materiálu – se všemi variantami systému Z-System: s plně integrovaným řešením stroje, samostatnou verzí nebo dodatečnou sadou.

Využijte tuto příležitost a zeptejte se přímo u nás na to, co je pravděpodobně nejinovativnější proces regulace teploty, který je v současné době v oblasti technologie vstřikování plastů k dispozici.


Více informací na https://www.z-system.com/en/