Topné elementy, měření a regulace teploty, termokamery a pyrometry

O firmě

Firma Hotset ČR s.r.o.

Od roku 1992 působíme v ČR jako obchodní zastoupení německé firmy Hotset Heizpatronen und Zubehör GmbH. Specializujeme se na dodávky a poradenství v oblasti průmyslového vytápění a měření teploty v různých výrobních a vědeckých aplikacích.

Nabízíme přístroje pro bezkontaktní infračervené měření teploty – pyrometry a infračervené termokamery od němecné firmy Optris ( termodiagnostika a termografie).

Topné elementy hotset®

Firma Hotset Heizpatronen und Zubehör GmbH již od roku 1973 řeší problémy průmyslového topení, vyvíjí a vyrábí topné elementy pro průmyslové použití. Topné patrony s vysokým výkonem, topné spirály, flexibilní trubková topná tělesa a ohebné vyhřívané kanály, vytápěné trysky ( hubice) nejen pro zinkové lisy FRECH, termočlánky a regulátory teploty od Hotsetu se dnes používají především v průmyslu zpracování plastů, ve strojírenství, v obalovém průmyslu, v technice slévárenství, ale i v mnoha dalších odvětvích po celém světě. Silikonové topné fólie a rohože najdou uplatnění všude tam, kde je potřeba čistě a nekomplikovaně ohřívat plochy nebo válce, zejména v telekomunikacích, energetice, dopravě, v neposlední řadě také v potravinářském průmyslu.

Dodáváme topné pásky na špičky vstřikovacích lisů a extuderů, topné pasy a manžety nejen plastifikační válce, a to jak ve skladových rozměrech, tak i v provedení na přání.

V naší nabídce najdete kvalitní infrazářiče Ceramicx, a to nejen klasické keramické, ploché nebo zaoblené, plné či duté, s termočlánkem nebo bez, infračervené zářivky vhodné pro chov zvířat, ale také quartz (křemenné) ploché infrazářiče, quartz halogenové a quartz wolframové infračervené trubice (zářivky). Keramické infrazářiče jsou předurčeny nejen pro průmyslové využití, ale používají se i pro vytápění infrasauny a ve spojení s reflektory i k vytápění obytných prostorů či výrobních hal.

Bezkontaktní měření teploty

Infračervené pyrometry a infrakamery Optris

Jsme oficiálním výhradním distributorem německé firmy Optris GmbH, která vyvíjí a vyrábí kvalitní infračervené pyrometry a termokamery pro průmyslové použití. Společnost Optris GmbH je předním výrobcem přístrojů pro bezdotykové měření teploty, která byla založena v roce 2003 a postupně se dostala na pozici špičkové inovativní firmy v oblasti bezkontaktního měření teploty.

Zajišťujeme nejen dodávky těchto zařízení, ale i prodejní podporu, technickou pomoc a poradenství, a v neposlední řadě i záruční a pozáruční servis. Pro všechna naše zařízení zajišťujeme na přání kalibraci včetně kalibračního certifikátu.

Chcete poradit, jak používat přístroje Optris pro bezkontaktní měření teploty? Rádi vám pomůžeme, kontaktujte nás!